Nechajte tričko hovoriť za vás

Šaty robia človeka. Hovorí stará ľudová múdrosť. A tak si aj vy určite vyberáte v obchode oblečenie, ktoré je vyjadrením vašej jedinečnej osobnosti. Šatník človeka napovie o ňom viac, než by si sám mohol myslieť.

Farby, vzory a strihy vypovedajú niečo o tom, akí ste. Špecifickou kategóriou sú tričká s potlačou, ktoré môžu priamo ponúkať názor svojho nositeľa alebo dávať najavo jeho obľúbené mesto či kapelu. Často tiež dochádza k situácii, kedy nositeľ netuší, čo má na tričku vlastne v cudzom jazyku napísané, a neraz tak môže vzniknúť nepríjemný moment. Nosíte v hlave vlastný nápad na potlač? Zrealizujte ho!

Vytvorte si tričko, ktoré bude jedinečné, a vďaka ktorému budú už na prvý pohľad ostatní ľudia vedieť niečo o vašej osobnosti. Obyčajné tričko nemusí byť len nudnou súčasťou šatníka, môžete z neho spraviť vašu najosobnejšiu súčasť oblečenia. Zabavte sa pri kreovaní vlastného trička. Táto aktivita vám nezaberie veľa času a zaručí, že s rovnakým tričkom určite nikoho iného nestretnete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>