Podarujte vlastnoručne vyrobené tričko

Svojich priateľov máme radi, a radi ich tiež obdarujeme pekným alebo humorným darčekom. Aj vám, však už občas dochádza fantázia, čo vymyslieť tentoraz, a ako originálne blízku osobu potešiť? Medzi azda najviac cenené patria darčeky vlastnoručnej výroby, do ktorých ste vložili svoj čas, svoju energiu, ale hlavne svoje srdce. Ak nepatríte medzi ľudí prekypujúcich zručnosťou šikovných rúk, máme pre vás tip, na ktorom sa veľa nenarobíte, a napriek tomu vyhotovíte darček osobný a originálny.

Už vám napadlo podarovať priateľovi tričko? Nie však obyčajné tričko, ale také, ktoré ho bude vystihovať, môžete vytvoriť vy sami. Určite poznáte obľúbené veci vašich blízkych, obľúbené výroky alebo iné typické záležitosti, ktoré ich vystihujú. Zamyslite sa, pohrajte sa a vytvorte tričko s potlačou ako darček, ktorý nepochybne vždy poteší. Fantázii sa medze nekladú, a ste to predsa vy, kto svojich priateľov pozná najlepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>